| Ioan_Frincu_1992 a întrebat:

Buna ziua;
Am in fata mea un laptop Asus model k52j, care are o problema la hdd si anume ba apare ca e conectat, ba ca nu e;
Intrebarea mea este:
Daca as lua un adaptor caddy si sa montez un ssd in el as putea sa-l fac sa booteze pe el?
Sunt destul de sigur ca legatura este problema pentru ca mai am un hdd si l-am probat, face acceiasi problema.

1 răspuns:
| iwefgOficiall a răspuns:

Daca vrei sa faci asta atunci din ce stiu eu va merge dar daca pui un ssd la portul de dvdrom nu o sa functioneze la capacitate maxima citeste aici.
https://www.mygarage.ro/componente/125439-intrebare-ssd-laptop.html