| Cosmin57 a întrebat:

Buna ziua!
Am si eu o intrebare. Exista WINDOWS 8.1 care sa nu instaleze driverele automat. Ca as dori sa le instalez eu. Daca ezista WINDOWS 8.1 care este?

Funda pentru cel mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

De obicei are la setari in timpul instalarii optiunea sa nu caute drivere, il deconectezi si de la internet sa nu descarce drivere in timpul instalarii, iar dupa instalare din nou te uiti la setari sa nu instaleze singur drivere. De instalat, tot va instala drivere - are in el destule, dar dupa aceea poti instala driverele tale si le va accepta.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Inainte de final dai customize si dai sa nu instaleze drivere