| f1nqer a întrebat:

Am un frigider Beko din acela cu no frost si butoane pe congelatorul situat in partea de sus. Frigiderul este inchis nu la fel si usa nu prea des deschis si temperatura este de 9 grade. Am setat din interiorul sau la 5 insa este la fel. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Herb a răspuns:

Scoate-l din priza baga-l la loc, si apoi seteaza temperatura la congelator la -24 grade si asteapta 1 ora sau 2!
Salut!

| f1nqer explică (pentru Herb):

Si cat despre programele acelea Eco fuzzy si smart le pornesc pe amandoua?

| bn99nas a răspuns (pentru f1nqer):

Salut. Problema cu 9 grade o am si eu acum cu un BEKO no frost! Mai ti minte cum ai rezolvat? Ms