| queenie7972 a întrebat:

Am un laptop Aspire E15 de la Acer de o luna jumatate, ieri cand l-am pornit ecranul era gri dar ventilatorul era pornit si ledurile la fel. De ce face asa?
P.S: Am windows 8.

2 răspunsuri:
| ac3r a răspuns:

Si eu am Acer Aspire E1-570g. Nu am avut probleme cu el si il am de aproape 2 ani. Posibil sa fi fost o eroare de sistem datorita careia placa video sa nu afiseze nimic (mai ales daca a fost tinut in sleep). Cu un restart ar trebui ca totul sa revina la normal.

| Alexul99 a răspuns:

Ciudat, daca mai ai garantie la el, mai bine l-ai trimite la garantie sau daca nu du-l la un service, nu te baga tu sa nu il strici de tot