| serau999 a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu Acer Aspire 7551G. L-am cumparat la mana a doua bun, in stare perfecta cu windows 8.1 pro 64 Bit. Din pacate cel care i-a pus windowsul nu s-a gandit putin ca face o greseala, asa ca am reinstalat Windowsul. Am pus 7 ultimate pe 32 bit. A functionat toata ziua, si noaptea l-am inchis pentru ca m-am culcat. Urmatoarea zi il aprind, functioneaza perfect, numai ecranul ramane negru. Nu se aude nimic, ledurile Wi-Fi si HDD nu se aprind, si se aude ventilatorul. Stie cineva ceva despre asta? Vreau niste rezolvari.

4 răspunsuri:
| serau999 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Nu. Am mentionat destul de clar ca atunci cand il aprind el functioneaza dar numai ecranul nu. ramane inchis. Nu negru, inchis.

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru serau999):

La ce te referi cand zici ca functioneaza, daca ai mentionat ca nu se aude nimic si nici nu se aprind led-urile?

| serau999 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Laptopul se deschide, e aprins butonul de power... Dar ledurile sunt inchise. Mai este un let cu un beculet care e aprins. Arata ca e deschis laptopul.