| Chelu_Danut_1975 a întrebat:

Buna ziua am un laptop Lenovo R500 ThinkPad si am o problema ..cand deschid laptopul nu are nicio problema dar cand incerc sa deschin un folder nu imi da voiem imi apare server execution failed..nici in control panel nu ma lasa..si nu stiu ce sa ai mai fac..mentionez ca am instalat windows 7 ultimate..va rog ma poate ajuta cineva..Multumesc.

5 răspunsuri:
| Brieezer a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul, si dupa reinstalare ia-ti un program antivirus, poate este din cauza unui virus. Iti recomand Bitdefender free.

| RAY a răspuns:

Era original?

| Chelu_Danut_1975 explică (pentru RAY):

Nu.mi la instalat cineva acum 3 ani..problema e ca nu pot nici sa intru in control panel sa mai sterg din aplicatii pur si simplu intru prin yahoo si de acolo intru pe net.dar nu pot sa deschid nimic pe el nici my compiuter nimic la foldere adica muzica poze..etc..deci parca doarme imi apare server execution failed. daca ma poti ajuta.te rog

| doctorandus a răspuns:

Pornesti promptul de comanda in mod de administrator si scrii:

assoc.exe=exefile

http://www.raymond.cc/......y-virus/2/