| Agi1984 a întrebat:

as dori sa stiu si eu ce pot face cu o tableta gocleaver r 75. am gasit specificatii, dar m-ar interesa mai multe sa imi spuan cineva care se pricepe. pot intra pe internet? pot juca jocuri simple... pot instala ceva programe uzuale?. flash player merge? ca si telefon presupun ca nu se poate folosi aceasta tableta... pot conecta la cablul de rds. multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| bajanandrei a răspuns:

Deci poti sa intri pe internet si sa joci jocuri si sa faci poze dar depinde asta cu pozele nu pra le stiu eu asa mult dar da poti sa faci ce vrei tu ca pe un pc sau laptop numai ca un suna ca un telefon sau asa de genu

| BordeianuFlorin a răspuns:

Pentru internet la tableta ai nev. de oaierles sau daca prinzi de la altcineva poti sa iti descarci jocuri de pe magazin play. poti sa iti descarci programe sau de exemplu daca ai net ia-ti google croom, firefox sau opera pentru o navigatie mai rapida. sper ca te-am ajutat bafta!