| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pe tableta ca sa ma pot juca unele jocuri si sa vad unele clip-uri/filme? ..imi scrie ceva cu flash player…plugin..nu stiu exact :/

5 răspunsuri:
| LegendGood a răspuns:

Incearca sa faci un update la flash player-ul tau sau cauta sa downloadezi flash player plugin.

| Dragomir_Alex_1983 a răspuns:

Asa imi zice si mie si am incercat sa iau flash player plugin ala dar din pacate e decat pentru calculator, nu s-a inventat pentru tableta sau telefon

| suntsieupetpu a răspuns (pentru Dragomir_Alex_1983):

Pai la inceput imi mergea sa vad filme si etc pe tableta, pe orice site.

| Dragomir_Alex_1983 a răspuns:

înainte acum cat timp?

| suntsieupetpu a răspuns (pentru Dragomir_Alex_1983):

Pai cand am cuparat-o, mi-a mers asa cateva luni thinking