| sile44 a întrebat:

Buna ziua azi am instalat windows 7 pe laptop toate bune si frumoase wifi nu la loat automat(driverul) si acum nu imi citeste nici un usb si nu are nici cd/dvd ce pot face
Laptop-ul este un HP 250 g5 celerom N3060 4GB 500 GB nu stiu ce sa mai fac

Răspuns Câştigător
| Laurentiu340 a răspuns:

Sa speram ca o sa se descurce sa gaseasca drivere pentru acel laptop cu programele 3dp chip si 3dp net daca nu windows 10 clar, are totul la zi drivele le instaeaza singur din device manager si nu mai trebuie actualizat atata happy

2 răspunsuri:
| Laurentiu340 a răspuns:

Daca poti conecta laptopul la net prin LAN atunci e bine iti sugerez sa cauti pe google aplicatia 3 dp net si 3dp chip o sa instaleze ele drivere la usb cred ca ai activat usb 3.0 in bios eu cand activez la mine usb 3.0 in bios windows 7 nu gaseste drivere trebuie sa le instalezi manual cu programul bafta, daca mai ai nelamuriri spune-miwinking SUCCES happy

| Crackman a răspuns:

Tivarase te anunt ca este necesar instalarea win 10 deoarece el are totul actualizat.