| immaBeast a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul pe laptop, pana acum imi instala automat driverul de la internet, acum nu l-a mai instalat, nu stiu cum se numeste, imi poate spune cineva un program sa-mi gaseasca numele la toate driverele sa stiu cum sa-l caut pe internet?

10 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Zi modelu la laptop?

| itsoft a răspuns:

Eu te-am intrebat daca totusi ai postat aici ceva. Nu sa reactionezi in halu acesta.

Răspuns utilizator avertizat
| costinvlad a răspuns:

Driverpacksolution. Le instaleaza pe toate(Video, Net, etc).

| immaBeast explică (pentru costinvlad):

Le instaleaza chiar daca nu ai conexiune la internet deloc?
Nu-mi merge deloc internetul, deci nu le poate descarca de undeva...atata timp cat n-am conexiune la internet.

| costinvlad a răspuns (pentru immaBeast):

Cauta asa pe google: Numele modelui laptop-ului tau+ drivere LAN.
Sau descarcale de pe site producator pe Calculator si le bagi pe telefon prin usb si tot prin usb pe laptop. Sau cu CD/DVD(le copiezi pe CD/DVD), dar daca ai CD/DVD cu drivere laptop le instalezi tu manual(Nu executi programul de instalare; cand dai pe caseta DVD, dai click dreapta si open, cauti in toate folderele si gasesti driverele sau dai ctrl+f si scrii acolo LAN sau mai multe chestii.