| Alex643 a întrebat:

Cand vorbesc pe video call pe Instagram,nu imi apare acel buton "media". Faza e ca butonul de media apare cand ma conectez pe alte conturi, dar pe contul meu principal nu apare... Am actualizat si dezinstalat Instagramul, dar fara efect... Va rog sa ma ajutati si sper ca ati inteles ce am scris mai sus =)!

1 răspuns:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Habar nu am, poți contacta membrii și să le oferi această întrebare, poate ei știu din ce cauză.