| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme sunt intampinat de acest mesaj pe YouTube pe Laptop "Video clip intrerupt, Continui sa vizionezi?" dupa un 35-40 de minute (aproximatie). Dar in acelasi timp se opreste si clipul si sunt nevoit sa dau "Da". Cum pot elimina acest mesaj enervant de pe YouTube? Va mutumesc.

4 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

Reclame, frate, asa castiga bani aia de pe Youtube. De la fiecare click, din vizionari.

| RAY a răspuns:

Reinstaleaza flash player, vezi daca face la fel pe mozila

| Saveluc a răspuns:

Puteti urmări clipul cu problema mea. https://youtu.be/cgdNAeGfsIc

| Sonia822 a răspuns:

Caut raspuns la intrebarea Dv. Cum ati rezolvat? Ca acum imi apare dupa 2 melodii