| Sonia822 a întrebat:

Nu mai pot viziona muzica pe Youtube, dupa 2 melodii apare mesajul ``Videoclip întrerupt. Continui să vizionezi?`` si trebuie mereu sa te opresti din ceea ce faci si sa apesi DA. Practic, sa stai numai langa PC. Cum fac sa nu mai apara asa ceva? La a 3a melodie, mereu, tusti, apare o fereastra mica alba si iti opreste muzica.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poate ai semnalul slab la internet.

| Sonia822 explică (pentru Andreeush):

Dar nu se opreste ca si cand n-ar fi semnal...Se opreste brusc video si apare o fereastra alba, cu intrebarea de mai sus!