| AdelinaMadison a întrebat:

ieri seara in jurul orei 00:00 un prieten virtual mi-a spus ca daca vreau sa imi fac cont pe vreun site care iti trebuiesc datele de carduri imi da el, mi-a dat un site cu un generator de carduri, gen doar sa pot completa toate campurile la un site sa termin de facut contul, zis si facut bag datele cand am bagat anul in care va expira cardul bum se stinge monitorul, m-am speriat l-am inchis repede de la buton. Am zis il las putin beau un suc si il pornesc. De unde, nu mai porneste, am scos bateria de pe placa de baza am lasat-o cu orele am scos toate cablurile le-am pus la loc, am scos ramii, am pus in alte sloturi. Nimic, e mort. Calculatorul nici macar nu se mai aude absolut nimic cand apas pe butonu de power. Dar daca bag o tastatura iluminata in spate la usburi, tastatura merge. E dubios ca fix cand am bagat cardul ala fals s-a inchis.O fi de la asta? Sau s-a ars in momentu ala ceva?

1 răspuns:
| Anonimat10 a răspuns:

Salut in primul rand ce prieten e ala il cunosti in viata reala sau ce a doua intrebare de ce ai fi stat la pc la 0000 noaptea si ce tia trecut prin cap sa intri pe site. Acum real nu intra pe site-uri tip GENERATOARE e.x Fortnite. Vbucks generator not fake. Nu intra pe siturile alea in niciun chip sunt fake si te fura.