| IsărescuAndrei a întrebat:

Imi puteti spune un program ceva astfel incat ca sa introduc in baza de date formularele facute in Word si sa le completez pe calculator, ci nu de mana? Daca va intrebati la ce imi trebuie, sa stii ca sunt pentru firma mea. Multumesc anticipat si rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Motz_Andrei_1998 a răspuns:

Buna ziua..singurul program de introdus baza de data este tot din pachetul office iar acel program se numeste Microsoft office excel si acces..cu aceste program cam toati lucreaza cu el doar sa stii cum sa le folosesti