| SynapseNinja a întrebat:

Îmi recomandați și mie un volan pentru PC care să aibă pedale și schimbător și o tastatură? Bugete maxime:
- volan cu pedale și schimbător: 850 de lei
- tastatură: 450 - 500 de lei.

Răspuns Câştigător
| Edmonds2342 a răspuns:

Volan: Logitech g25 sau g27 (eu am g27 si pe acesta ti-l recomand ) Sunt cele mai bune volane cu 3 pedale si schimbator la un pret decent. Pe olx găsesti cam cu 850-900 lei, pe ebay (daca ai cum sa faci cu livrarea) e muult mai ieftin. Chiar si 500-600 lei. E superb volanul!
Tastatura. depinde de care vrei. De gaming?

3 răspunsuri:
| SynapseNinja explică (pentru Edmonds2342):

Tastatură da, de preferat de gaming, dar și cu office mă mulțumesc. Ce mă interesează: să fie bună, să meargă bine, să fie frumușică și la un preț decent.

| Edmonds2342 a răspuns (pentru SynapseNinja):

Sincer sa fiu la tastaturi nu prea ma pricep (dovada: am o Myria Wireless 8508, care totusi se descurca super bine). Dar pot sa iti recomand firma Logitech (pe langa volan, mai am un sistem audio Logitech care de asemenea se descurca foarte bine, deci recomand Logitech.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Uite aici volan si tastatura
http://bit.ly/2w7vFo7