| Chiriac_Robert_2000 a întrebat:

Salut, TPU. Ce Volan imi recomandati care sa fie cu Pedale si Schimbator in bugetul de aproximativ 200 lei?

4 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Cea mai ieftina varianta ar fi asta
- http://www.pcgarage.ro/......station-3/
Mai ieftin nu am gasit. Bafta

| Alexandru_Neamtu_1995 a răspuns:

Vrei cam mult pentru 200 lei dar am eu un volan care l-am folosit de 3-4 ori (l-am primit cadou si nu il folosesc pentru ca joc Cs big grin ) este logitec si arata foarte bine si il dau cu 120 lei si bineinteles are si clemele alea din spatele volanului cu care schimbi vitezele si il dau cu 120 lei.

| Alexandru_Neamtu_1995 a răspuns (pentru Alexandru_Neamtu_1995):

Scuze am scris de doua ori ca il dau cu 120 lei laughing

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru Alexandru_Neamtu_1995):

Pai si anuntul nu mi l arati?