| WickedBlack a întrebat:

Bună ziua. Mi-a dat un prieten o țigară electronică și am încercat s-o testez la el și era descărcată bateria. Ulterior am încărcat-o, am înfiletat-o înapoi la atomizor dar tot nu merge, gen nu se încălzește deloc rezistența. Rezistența e strânsă, altceva nu știu care ar putea fi problema. Mă puteți ajuta cumva?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Masoara rezistenta cu un ohm-metru, daca nu e intrerupt (ars).
Daca rezistenta e buna, atunci verifica si contactul, daca se inchide cand trebuie.