| Futhakari a întrebat:

Buna TPU azi mi-am cumparat o baterie pentru tigara electronica avand 1100 mAh cu marca Smokemania/eGo-tech, mi-am luat si atomizator cu mine de acasa crezand ca o sa am nevoie de el.
Am infiletat bateria pe atomizator am tras dar mi-am dat seama ca era descarcata palpaia butonu (albastru).
Am luat-o pana la urma am adus-o acasa am pus-o la incarcat, si palpaia butonu in continu, dupa cum stiti incarcatoru are 2 culori rosu si verde, ei bine se facea si verde si rosu dupa cate va minute am observat ca culoarea ramane verde dar tot palpaie lumina la tigara, am scos-o de la incarcat si am tras din ia dar nici un fum.
Si vreau sa stiu exista o smecherie la baterie cum trebuie incarcata?

2 răspunsuri:
| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

Poate este defecta...de ce nu ii suni sa ii intrebi? Daca este defecta trebuie sa ti-o schimbe

| Futhakari explică (pentru Electronica_Tigara_1988):

Nu am un nr de tel pe care sa sun, e nou nouta bateria sigilata tot