| Miksha a întrebat:

Mi-am rupt din greseala tasta MENU - imi curatam tastele, ea a cazut pe jos iar eu nevazand-o am calcat pe ea, crapand-o.E o tasta pe care nu o folosesc niciodata dar as dori sa o inlocuiesc pentru ca arata cat de cat urat (am pus o tasta"W" pe care o aveam de rezerva).

Ma rog, ma intrebam unde pot sa gasesc un magazin de unde pot sa cumpar O singura tasta? Precizez ca tastatura mea este Corsair K70-RGB cu switch-uri Cherry MX Speed.

Răspuns Câştigător
| Paula2018 a răspuns:

Mai poti incerca pe anumite forumuri, grupuri pe Facebook daca nu are cineva o tastatura pe care nu o foloseste. Cel mai ok la piese second, o sa fie si un pret mai accesibil. O cunostinta si-a cumparat de pe tastepentrutastaturi.ro cu 4-5 euro...sau gasesti taste false pe eMAG...

4 răspunsuri:
| Arseia a răspuns:

Doar pe net in magazine nu vei gasi asa ceva
dar si pe net de obicei vand tot setul de butoane

| ArmywCode a răspuns:

Vezi la ceva magazin de pc-uri second hand

| Miksha explică (pentru Paula2018):

Am gasit si eu site-ul tastepentrutastaturi.ro si am stat putin sa ma gandesc, I-au venit tastele acelei persoane? Si cam in cat timp?

| Paula2018 a răspuns (pentru Miksha):

Dupa o luna si ceva...