| Micr0b a întrebat:

Ieri am cumparat o tastatura mecanica cu switch-uri cherry mx red si pot spune ca sunt foarte multumit de tastatura in sine, nu am nimic sa-i reprosez. Problema vine din partea switch-urilor rosii, se apasa atat de usor incat cand imi misc degetul sa apas o tasta se inregistreaza alta tasta peste care am trecut ca sa ajung la tasta dorita. Credeti ca ma voi obisnui cu tastele? Sau sa o returnez si sa iau alta tastatura

(Mentionez ca nu am mai avut o tastatura mecanica pana acum)

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Te vei obisnui, asta nu e o problema la tastatura, e o problema la tine.

1 răspuns:
| Micr0b explică:

Ai avut dreptate! Nu numai ca m-am obisnuit cu ea si nu mai am acea problema dar mi-am si dublat viteza de scris. Recomand tuturor tastaturile mecanice, nu o sa te mai poti intoarce la cele normale big grin