| NuAmUsernameee a întrebat:

Buna ziua TPU! Am nevoie de un telefon nou.Imi spuneti ce telefon sa iau?
P.S.Am un Alcatel Pixi 4

5 răspunsuri:
| leapșa a răspuns:

Ce buget ai?

| NuAmUsernameee explică (pentru leapșa):

Nu se stie
Imi iau de craciun

| NonZarek a răspuns:

Acuma depinde de bugetul tau, eu de exemplu ti as recomanda un Samsung J5(2016 sau 2017) este un telefon foarte bun care nu costa foarte mult, ai mai putea un J3. Mie astea mi s au parut ieftine si f bune.

| emayperritos a răspuns:

Eu ti-as recomanda un telefon klif. partea buna la acest telefon dar nu singura este ca e foarte rezistent la virusi si nu costa mult.

mult.https://eurogsm.ro/smartphone-orange-klif.html

| NuAmUsernameee explică (pentru emayperritos):

Sunt pe Vodafone