| Istvan_Gabi_1990 a întrebat:

Cím Imi pót face propria pagina de Facebook

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Cum vrei sa ți închizi, contul. Îți apare creează o pagină. Și d-ai acolo.
Sau intri pe anumite bloguri și ți arata și acolo sa creezi o pagină.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă folosești PC/laptop: te duci cu mouseul pe săgeata din dreapta, cea cu vârful în jos, vei da click unde scrie "Creează o pagină"
Dacă vrei să o creezi de pe telefon: deschizi contul tău de Fb și dai click pe cele trei linii de sus, pe urmă glisezi cu degetul, până ajungi la "Creează o pagină".
Și te vei gândi la un titlu, care să aibă legătură cu conținutul paginii...

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Accesezi acest link http://facebook.com/pages/create/ si iti alegi domeniul de activitate pe care il ai, scrii un nume si faci click pe butonul albastru "Incepe".