| bomboniqueeeeeeeeee a întrebat:

Mi-am facut propria mea pagina pe facebook...cum fac sa imi invit toti prietenii mei sa o vada fara sa ii selectez?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

N-ai cum, esti nevoita sa-i selectezi pe fiecare in parte.

| Fllorentina a răspuns:

1. Pai iti faci reclama singura, pui linkul`paginii tale pe peretele pretenilor tai, sau o distribui la mai multi o data care sunt mai importanti. Se va afla de pagina de la unul la altul.

2. Mai poti face inca ceva: Sa postezi zilnic linkul`paginii pe peretele general al facebook`ului, asa va vedea toata lumea.

3. Poti sa iti faci reclama cu ajutorul altor pagini. Adica postezi link`ul pe peretele paginiilor populate.

4. Trimiti pe mess zilnic linkul`paginii intregii liste.

Atatea metode ai happy

Bafta:*

| crisiss a răspuns:

Pai nu-i poti invita tu o publici iar ei o vor vedea e aceeasi chestie