| Sarmala a întrebat:

Cam ce ar putea avea tableta de nu se mai încarcă? As vrea cam toate variantele va rog

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La fel cam ca la celelalte intrebari ale tale despre aceasta tableta... aici ai avea toate variantele:
https://ifixscreens.com/9-ways-to-fix-it-when-your-tablet-wont-charge/

Numai bine!

| Catalin77945 a răspuns:

Poate ai stricat incarcatorul

| Wr3nch a răspuns:

E defecta mufa de incarcare, e defecta bateria, e defecta placa de baza, e defecta mini sursa intre usb si placa de baza, Cam astea is, mergi la un service daca ai ceva important pe ea, daca nu o dai pentru piese si cumperi alta.

| zilog a răspuns:

Incarcatorul prost incearca cu unul oroginal cuncabul oroginal de la Samsung

Lasa-o la incarcat 4 zile