| Abcg4 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu de ce nu se mai incarca tableta. Am o tableta vonino si nu se mai incarca daca misc de incarcator sau daca misc tableta putin. Poate fi de la incarcator sau de la tableta?
PS: Stateam cu ea la incarcat si ma jucam cand era 100%.

Răspuns Câştigător
| ExoNightsMC a răspuns:

De la încărcător. probabil e îndoit. părerea mea.
eu zic să îți iei un nou încărcător.
Fundă?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incarcatorul este de vina!
Las-o neatinsa sa se incarce 100%, dupa care o scoti din priza si te joci cu ea!

| octav005 a răspuns:

Cel mai posibil este cablul de la incarcator. chiar aproape de mufa sa fie undeva intrerupt. daca ai alt cablu il poti schimba fara probleme, daca este cel cu mufa USB

Răspuns utilizator avertizat
| KKTGRS a răspuns:

Si eu patesc la fel nu telefonul.Cum il misc putin nu se mai incarca.Problema e de la incarcator, se duce acel microusb in timp.Dar incarcatorul nu e scump, sa stii.

| Lexi27 a răspuns:

Este de la incarcator.Stiu pentru ca si tableta mea a facut la fel.Las-o sa se incarce si dupa te poti juca pe ea.