| Anonim22341 a întrebat:

Cand intru in pc imi da eroare "A disk error press ctrl+alt+del to restart computer", am reusit pana la urma de 2 ori sa il deschid, trebuie sa scot firele de la hard si sa le bag dupa 10 sec inapoi si gata, insa cand il deschid imi da aceeasi eroare... ce sa fac sa nu imi mai apara?

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Cauta eroarea exact pe internet

| dinuadrianionut447 a răspuns:

Trebuie sa iti iei un cd cu windows xp 7sau vista ori 8 si o sa ti apara setup ul si astepti si daca nu merge cauta eroarea pe net