| DrPpR a întrebat:

Cand intru in pc imi scrie no boot device available strike f1 to estet boot f2 for setup utility PS

2 răspunsuri:
| cris914 a răspuns:

Salut ori te-ai jucat prin bios ori a murit hardul pe care ai windows, scoate pc-ul din priza(intodeauna)si uitate in interior la cablurile conectate la hard asigurate ca sant conectate, la bios ca sa intri in el cum porneste pc-ul apesi f2 sau delete sau f1, acolo daca nu iti amintesti configuratia cu care a fost instalat windows, ii poti da default settings, cauta si vezi tot in bios daca e detectat hardul, dar ar trebui sa se rezolve cu cablurile conectate din nou, bafta

| wpetterssone a răspuns:

Poate te va ajuta acest fimuleț.
https://youtu.be/B4nVdq2nAvY