| Mihai929 a întrebat:

Cand vorbesc cu cineva pe skype si cand ascult niste muzica pe YouTube se aude si la ei. Cum pot faca sa nu se mai auda la ei?

Am casti

Răspuns Câştigător
| dimdem a răspuns:

Nu e de vina skypeul, si mie mi se intampla asa. Daca ai headset, adica microfonul 'lipit' la casti, e din cauza asta. Incearca sa vezi daca poti sa faci ceva de pe unde ai schimba de obicei volumul la calculator, right click -> recording devices, si daca nu atunci cred ca singurul mod este sa iti iei un microfon separat. Daca deja ai microfon separat si tot se intampla atunci sigur o setare este gresita, practic vezi si tu ce merge schimbat si cum afecteaza, nu strica. :p

3 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Dai mai incet sau nu mai asculti. La mine nu e asa. Cand am casti, la persoana cu care vorbesc, nu se aude nimic. Incearca sa instalezi o versiune mai noua de Skype. Poate el e de vina.

| Varsson a răspuns:

Dai mai incet skype-ul, sau e de la microfonul lui.

| boranescu99 a răspuns:

Rip romana