| anaana2323242 a întrebat:

Salut,
Sa incep povestea:
Vorbesc cu unul pe skype, si am casti, se aude bine...dar eu as vrea sa auda si el muzica care o ascult..practic sa o auda perfect nu sa pun microfonul langa boxa. Deci cum fac ca, cand vorbesc cu el si ascult muzica sa auda si el pe skype. Am windows 7.

1 răspuns:
| iamSeBy a răspuns:

Iti trebuie un microfon mai sesnibil, care poate sa "auda" si sunete mai indepartate, de genul celor de la camerelede filmat... Sau ai putea sa dai muzica mai tare, dar asa nu v-ati mai intelege intre voi!:*