| 123123NONAME123123 a întrebat:

Cand vreau sa intru pe Instagram imi da eroarea :
There was a problem logging you into Instagram. Please try again soon.
Cum rezolv?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e ceva eroare de la ei sau nu ai introdus bine parola.

5 răspunsuri:
| 123123NONAME123123 explică:

Ma poate ajuta cineva?

| Dezsi_Pavel_2003 a răspuns:

Lasa te rog o poza ca sa vad.

| GoliabolSnake a răspuns:

Incearca sa intalezi instagramul din nou si sa vazi daca merge

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai reușit până la ora asta? Dacă nu, încearcă să te loghezi de pe alt dispozitiv și vezi dacă întâmpini aceeași problemă.

| CM7YRE a răspuns:

Incearca de pe alt dispozitiv sa vezi daca functioneaza, instaleaza/reinstaleaza aplicatia, curata cache-ul si toate cele. Problema poate fi de la cont sau de la dispozitiv.