| OneTap a întrebat:

Care antivirus e mai bun pentru windows 10? Avansat Antivirus sau 360 security?

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Nu are importanta ce versiune de windows ai.
Folosesc avast de 10 ani fara probleme desi am incercat mai multe programe de gen. Pana si versiunea free e foarte buna.

4 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

"Avansat"?hee hee

| cfrtobias a răspuns:

Eu am avast antivirus de avansat antivirus n-am auzit

| Lucian2473 a răspuns:

Nu conteaza Window-sul dar conteaza puterea sistemului. Daca ai numai 4 gira ram si un procesor mic, sistemul va rua mai greu cu avast, fiind un antivirus greu.
Virusii patrund cel mai des prin descarcari. Poti adauga un antivirus mai usor cu ectensie in browser. Orice descarci si este virusat, extensia opreste descarcarea.

| Fanibu a răspuns:

Windows 10, vine cu antivirus gata instalat, Windows defender.Vedeti aici, daca nu stiati...https://www.microsoft.com/ro-ro/windows/comprehensive-security