| AdrianFCSB a întrebat:

Care consola dintre PS4 si xbox360 este mai buna?

7 răspunsuri:
| VanilieCiocolata31 a răspuns:

Cred ca cinsola xbox360 este mai buna.

| Ygcyttyfftyftytyc a răspuns:

PS4 clar! Ți-o spun eu și sunt fată

| VanilieCiocolata31 a răspuns:

Consola xbox360

| IE96 a răspuns:

PS4 face parte din generatia de console next gen este cu mult superioara fata de Xbox 360

| Dora75 a răspuns:

PS4 cu siguranta. O spun din propia experienta.☺

| TheOneTime a răspuns:

PS4 este mult mai nou si mai buna decat 360. Nu le poti compara. PS4 il compari cu Xbox One.

| TMAIGL a răspuns:

Poate ai vrut să scrii Xbox one, iar dintre astea doua ps4 pro este mai bun!
Dar cu Xbox one sau 360 poți juca jocuri piratate online pe când la ps4, 3 etc te baneaza! Și e foarte nașpa ca după nici cele originale nu merg online pana nu o resetezi!