| Cozianu_Razvan_1990 a întrebat:

Ce consola sa-mi iau ps3 sau xbox360?

3 răspunsuri:
| devilmilan a răspuns:

Nu stiu, multi spun ca xbox360 e mai bun decat ps3 dar e si mai scump.

| strike118 a răspuns:

Mie unu ador Xbox 360 pentru design si pentru faptul ca joystickul e mai confortabil. Jocurile nu stiu daca sunt mai ieftine ca cele de la PS3 sau mai scumpe dar se poate sa ti-le si tragi de pe un site(daca ai Xbox-ul modat) desi nu iti recomand sa piratezi de pe internet.

| AlexPredi1669 a răspuns:

E mai bine sa iti cumperi ps3 deoarece jocurile sunt mai ieftine si sunt mai usoare combinatiile pe maneta de ps3 decat pe cea de xbox360