| heos a întrebat:

Care dintre teloefoanel Allview x2 soul style+ sau meizu m2 note ii mai bun. Vreau sa imi spuneti de ce?

Răspuns Câştigător
| Tiby04 a răspuns:

Meizu M2 Note,deoarece are un ecran mai mare care este si Full HD si un accelerator grafic mai bun, chiar si bateria este mai mare de 3100 mAh, deci pe aceasta l-as alege, cat despre Allview am inteles ca nu sunt "fiabile" deci nu rezista mult, dupa o perioada de timp se blocheaza dar are un design mai frumos si elegant decat M2 Note

4 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Allview x2Soul, chiar de pe el iti scriu raspunsul. E mai bun, are multa memorie, 13 gb camera din spate, are sticla si pe o parte si pe alta ( deci nu se desface, cartela se baga printr-un orificiu mic ). Are 5.05 mm. E super!

Răspuns utilizator avertizat
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Meizu m2 Note deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/meizu_m2_note-7266.php

http://allview.ro/x2-soul-style-platinum.html

Toate cele bune!

| CPAElites a răspuns:

Meizu.