| LisaKay a întrebat:

Ce sa aleg dintre Allview x4 soul style si Lenovo k6 note?
Va rog sa raspundeti cu argumente de ce unul si nu celalalt
Va multumesc.
Dau funda.

P.S. Iar telefonul acela Allview( spus de mine mai sus )este bun?

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Pai eu am dorit sa cumpar all view x3 soul doarece ei de obicei pentru pret dau si calitatea apropiata, in schimb la lenova acestia au o vasta experienta pentru realizare de pc - uri si au ajuns sa creeze niate telefoane destul de acceptabile.
Eu prefer Allview deoarece am avut si a meritat bani. acum tu alegi depinde de ceea ce vrei, camera procesor sau style.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Allview este un brand care nu face altceva decat sa cumpere chinezarii ieftine (telefoanele Gionee sunt la baza telefoanelor Allview) si sa-si scrie numele pe ele. Suportul e si el destul de discutabil. Lenovo, teoretic, au o istorie-n spate, nu-s romani smecheri, pun o anume calitate in produsele lor, asa ca as prefera sa iau direct de la ei. Sunt chinezi, dar ala este un brand, nu smecherie romaneasca.