| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai naspa intamplare online a voastra?

7 răspunsuri:
| mainnameistluca a răspuns:

Atunci cand am postat pe Facebook o imagine cu un shopkins (niste jucarii super mici) si nu am putut sa o sterg...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciuna, eu am amintiri placute online. laughing

| mentholinks a răspuns:

Nu cred ca am avut asa ceva.

| Lina1993 a răspuns:

Cineva a reusit mai demult sa-mi sparga parola atat la Facebook cat si pe alte site-uri (desi aveam parole diferite) a inceput sa posteze in numele meu, sa vorbeasca si sa faca avansuri tot sub numele meu, a reusit cumva sa-mi acceseze poze din telefon si sa le distribuie, a fost destul de aiurea pentru ca m-a hartuit cam o luna, a trebuit sa merg si sa fac plangere la politie plus sa-mi instalez si sa-mi dezinstalez o gramada de chestii, imi intrase cumva si in galeria de pe telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai naspa intamplare online a fost cand am vorbit prima data cu barbatul care ulterior mi-a devenit iubit... intamplare care a devenit din naspa, cea mai superba experienta din viata mealaughing

| LPCTSTR a răspuns:

Azi, cand m-am certat cu profa de info. Voi plictisi lumea daca scriu pentru ca e info si na.
Dar tot eu voi castiga, presimt.

| AtateaConditii a răspuns:

Cand am realizat ca m-am indragostit de un mos la 60 de ani care avea nevasta si era pedofil:l.