| andraspune a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare a voastra?

Răspuns Câştigător
| Liza0o0 a răspuns:

Pai eram odata la mare (eram micuta atunci si nu stiam ce vorbesc)si imi era foame si merg la o doamna si ii spun:,, mie foame si sunt orfana(in timp ce parintii ma cautau pe plaja). Atunci biata femeie mi-a dat aproape toata mancarea ei. Dar la sfarsit imi era sete si nu aveam ce sa beau si i-am zis,, acum ca mi-ai dat mancare da-mi si suc.Ai grija sa fie Coca~Colla sau te bat!,, si biata femeie mi-a dat Coca~Colla... ce mai rad cand imi amintesc!laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tati a vrut un baiat, dar m-am nascut EU. oh go on rolling on the floor laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Cand o colega pe nume Andra in clasa a4-a i-a dat lui Ionela(cea mai enervanta fata din clasa) cu mingea de bascket in cap. A ricosat direct in capul ei.DOAMNE ce-am mai ras atunci rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Anduciu a răspuns:

@Liza0o0, genial!rolling on the floor
Absolut genialrolling on the floor
Am ras cu lacrimi!rolling on the floor

| Liza0o0 a răspuns:

Merciwinking

| Irw a răspuns:

Super taree @Liza0o0 rolling on the floor

Am lesinat de rass laughing

| LostInDreams a răspuns:

Ca nu m-am prins de gluma lui Arthur de pe TPUrolling on the floor))), in afara de asta nu stiu.cand am luat-o din greseala pe profa mea de mate pe hol, zau ca tare alunecoase mai sunt podelele cateodatawinking

| Escape a răspuns:

Aa pai cu siguranta asta: eram odata curtea scolii si aveam o sticla cu suc si nu stiu cum intamplarea facea ca profa mea de romana( cea mai respectata din sc) era pe acolo, un coleg a dat peste sticla si sucul a cazut pe costumul alb al profei. mda am fost pedepsita dar cred ca am ras 2 zile la randrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Andreea Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie laughing Numai ca eu am aruncat mingea in cea mai enervanta fata (nu a fost intentionat) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e amuzanta dar nu imi vine in minte altceva...
aveam vreo 5 ani si eram in biserica cu bunica.si ea mi-a zis: pupa icoana
eu care sunt cu curatenia (la fel ca mama.asa ma invatase)m-am dus pana la preot in camera si l-am intrebat:

sunt sterse icoanele?
preotul s-a cam mirat m-a luat in brate si m-a dus la bunica. mi-a tinut ea o discutie laughing

| Laly_4113 a răspuns:

Eram la o petrecere la un coleg si stateam la o masa de afara (eram la un fast-food) si vorbeam cu o prietena.SI dintr-o data incep unii sa se alerge si dau peste masa si rastoarna o sticla cu apa pe pantalonii mei exact unde ti s-ar spune ca "n-ai ajuns la WC?" happy>SI naspa a fost faptul ca pantalonii nu aveau culoare inchisa ca asa poate nu se observa, da erau bej foare deschis.laughing