| Xenoverse a întrebat:

Care e cel mai bun program pentru optimizarea laptopului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

✚Nu exista asa ceva.
⚠Nu te mai lua dupa ce care raspund cu "CCleaner" sunt niste porcarii!
★Iti recomand PRIVAZER: https://goo.gl/BwTN1O
Il instalezi, sau il folosesti portabil, si dai un scan cu el, poate dura chiar foarte mult, 2 ore daca ai multe junk-uri.
★Disk Cleanup, din windows happy
★Disk Defragment, din windows happy
SAU
★Scrie in start "msconfig" - services, apoi jos acolo "hide all Microsoft services" debifez tot ce nu iti trebuie.
Dezactiveaza si programele care pornesc la startup.
-Windows 10, task manager, start up sus acol
- WIndows 7 gasesti tot in msconfig
⚉Cam astea ar fi! Nu incerca fiecare porcarie de pe internet, daca nu merge asa, incerca un clean install windows.
PUP! Sper ca te-am ajutaat! ❤❤❤❤❤❤

2 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

CCleaner.

| SansyBoy a răspuns:

CCleaner sau advanced system care 10.1 pro