| Jeremy1 a întrebat:

Care e cel mai bun telefon mobil de pe piata?

15 răspunsuri:
| AntoSweet a răspuns:

I Phone 5 sau HTC!

| Tavy201 a răspuns:

Depinde ce preferinte ai, insa la momentul actual Galaxy S4 este declarat cel mai bun, insa daca nu te "intelegi" cu Androidul alternativa ar fi un iPhone 5

| Weyland a răspuns:

Este discutabil. Depinde ce înţelegi prin "cel mai bun".

Dacă te referi la putere, atunci acestea sunt cele mai rapide şi mai puternice în momentul de faţă:

Nokia Lumia 1020

Oppo Find 5

Google Moto X

LG G2

HTC One (X)

BlackBerry Z10

iPhone 5

Google Nexus 4

Sony Xperia Z

Samsung Galaxy S4

| Cristinel1967 a răspuns:

Samsung Galaxy S4

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Nu cred ca este unul "cel mai bun" toate is bune atata timp cat au touch screen

| MiculAjutor a răspuns:

''Mai bun'' este relativ...adica depinde de ce ai tu nevoie sau de ce anume iti place. Spre exemplu Blackberry este ''menit'' pentru business, Samsung galaxy note pentru notie s.a.; Daca te referi la procesor, meorie(date tehnice), cel mai bun este Samsung galaxy s4.Acum depinde de tine ce alegi.Sunt multe telefoane ''bune'' pe piata.

| Niiiicu a răspuns:

Samsung s4

| NiCoLe2013 a răspuns:

Galaxy s4

| untu a răspuns (pentru Weyland):

Iti recomand sa faceti o comparatie intre telefoanele astea scrise de mai sus si veti vedea si veti putea sa luati o hotararea.
Dupa parerea mea este Samsung Galaxy S4!

| Şaptepăcate a răspuns:

Asteapta sa se lanseze Ubuntu Edge happy

| hp8510p a răspuns:

Sony xperia z ultra

| deeah2elen a răspuns:

Depinde de preferinte, eu am Sony Xperia E si mi se pare cel mai bun telefon!

| Ioananmt a răspuns:

Samsung Galaxy S4

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Iphone 5 sau Samsung Galaxy s 3