| AvalohAlyn a întrebat:

Care e diferenta dintre un Iphone 7, 8 etc si un telefon obisnuit? Ce poti sa faci in plus la Iphone-uri si nu poti la un Huawei pe care il am eu de exemplu.Ca eu nu inteleg de ce ala e asa scump.

2 răspunsuri:
| Mieeez666 a răspuns:

E dă fițe.

| Xaya a răspuns:

Telefoanele au fost create pentru a vorbi la ele, aparatele foto pentru a fotografia si camerele video pentru a filma. Toate astea au fost combinate intr-o chestie mutanta numita smartphone.
IPhone-ul nu are prea multe mai presus decat memorie interna si RAM mai mari, I-store, camere mai performante si faptul ca oamenii care lucreaza la firma sunt numiti "genii". Este doar o fita, nimeni nu ar trebui sa judece oamenii dupa telefonul pe care il au