| nataliaduchess a întrebat:

Nu inteleg un lucru:de ce iphone-ul este mai scump decat un telefon obisnuit, de la samsung sau nokia de exemplu? Stiu ca iphone-ul are multe mai aplicatii, dar in rest nu vad nicio diferenta.

Răspuns Câştigător
| Adi132002 a răspuns:

Este o diferenta de la cer la pamant gandes-te de cand sau inventat telefoanele si cand iphonurile+de asta un telefon poate sa nu aiba camera de fotografiat si oricum un iphone are pagini de aplicatii este aparat de fotografiat, gps, jocuri, mesaje convorbire, tauch-scrim(cu atingere de mana)& paint la unele iphoneuri si al meu are ceva de genu vorbesti cu cineva si iti raspunde isi putea zice esti o proasta ea iti zice inapoi mai tare si mai des sau ce faci ma? si el iti raspunde hahahah