| ziper94 a întrebat:

Care este mai bun? Pareri despre calitate si restul va roghappy
E mai mult pentru jocuri.
Sistem IT ASUS LIVEV7 Tip procesor: Intel Celeron Dual Core Model Procesor: G530 Frecventa procesor (GHz): 2.4 Memorie RAM standard (GB): 4 Capacitate HDD (GB): 500 Unitate optica: DVD-RW Procesor grafic: nVIDIA GT 520 1GB Sistem de operare: Linux

sau

Sistem IT MYRIA XACTIONV6 Tip procesor: Intel Pentium Dual Core Model Procesor: E5700 Frecventa procesor (GHz): 3 Memorie RAM standard (GB): 4 Capacitate HDD (GB): 500 Unitate optica: DVD-RW Procesor grafic: NVIDIA GeForce GT520 1GB Sistem de operare: Linux

Răspuns Câştigător
| nicudare a răspuns:

Sistem IT ASUS LIVEV7 e mai bun

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Asus, dar nu vrei ceva pe piese, poate iese mai bine...