| BlackEdition a întrebat:

Care sunt cele mai bune folii de sticla și huse pentru Samsung galaxy s7 Edge, am încercat unele și nu se lipeau bine. Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Alexe_Silviu_2000 a răspuns:

Salut,husele si foliile originale de Samsung sunt cele mai bune,cel putin husa sa fie originala, folie poti sa iti iei una de sticla fie sa iti acopere toata fata, fie din aceea normala, dar sa fie de sticla, de obicei tempered glass 9h ambalaj cu negru si albastru in partea de jos
Daca te-am ajutat da-mi o fundawinking

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Incearca folie de sticla. Pana si eu care sunt definitia neindemanarii am reusit sa o pun bine. Nu lasa bulele alea ca o folie normala si e mult mai rezistenta

| cosssmyn a răspuns:

Toate se lipesc bine! Crede-ma! Smecheria ca, dupa ce ai pus folia nu pune nici un tip de husa sau bumper pentru ca se dezlipeste, folia are nevoie de ceva timp sa se lipeasca.
Dupa ce ai pus folia tine-l minim 2 zile fara vreo husa sau bumper si apasa bine pe margini sa se lipeasca.
In rest in cele 2 zile sau cat vrei sa il lasi fara husa/bumper ai grija de el sa nu il scapi/zgarii sau ceva de genu.