| prajala17 a întrebat:

Unde as putea gasi huse si folii de protectie pentru Samsung galaxy s4 mini?

PS:Sa nu fie de pe net!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

La cam toate magazinele de telefone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orice service GSM

| Remus13 a răspuns:

In magazinele care au telefoane mobile.

| ƳourMind a răspuns:

Salut!
In magazinele Orange, Cosmote, Germanos, Vodafone mai exact in toate magazinele de telefoane mobile.
Bafta!

| XxRawrXx a răspuns:

Poti sa te duci la oricare magazin de telefoane mobile sau ai putea sa te duci la un service GSM. Eu am Samsung galaxy mini 2 si am fost la un service GSM. Am dat 30 lei si pe o carcasa dar si pe folie. big grin. Sper ca te-am ajutat. Bafta!