| aannoonniimm23 a întrebat:

Ce folie imi recomandati pentru un Samsung galaxy s6 edge. De silicon sau sticla? Multumesc

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sticla,eu am avut folie de sticla pe iphone si inca am chiar daca l-am scapat inca are ecranu ca nou dar folia evident s-a spartwinking

| BeSmart17 a răspuns:

Te referi la husa?
Daca vorbesti despre folie:clar de sticla deoarece protejeaza sticla telefonului.
Daca te referi la husa:husa din silicon protejeaza impotriva caderii

| Mefi a răspuns:

Folie de sticla, daca il scapi se saprge folia nu ecranul telefonului
Nu stiu sa fie folie de silicon, stiu doar de plastic daca te referi cumva la protectia de pe spare atunci silicon deoare ce il protejeaza la cadere si de sticla o sa se sparga!

| aannoonniimm23 explică (pentru Mefi):

Vanzatorul de la gsm a spus ca nu o sa stea bie folia de sticla pe curbaturile telefonului si mi-a recomandat de silicon.

| AlexiaSandra2003 a răspuns:

Sticlă clar!

| Mefi a răspuns (pentru AlexiaSandra2003):

Asa zic si eu asa am si eu laughing

| AlexiaSandra2003 a răspuns (pentru Mefi):

Eu mi am scăpat s7 edge ul meu și aveam folie de sticlă... vreau să zic că toată folia era spartă dar telefonul a fost neatins!

| Mefi a răspuns (pentru AlexiaSandra2003):

Cam asa ceva si in cazul meu laughing