| Neverrrrrr a întrebat:

Care sunt cerintele minime de sistem la Robocraft? Am:
Procesor: Intel core i3 M370 2.4 GHz
4 GB ram din care doar 2.8 utlizati
32 biti
Display: Intel R HD Graphics.
E slab pentru acest joc? in ultimul timp imi merge in reluare,la inceput mergea bine dar acum iau si crash, e de la pc-ul meu sau de la grafica jocului avand in vedere ca noul mod de joc Respawn and Overclock necesita ceva mai multa performanta? Sa raspunda doar cei care joaca.

4 răspunsuri:
| Marymary05 a răspuns:

Poti sa joci linistit ca iti merge

| Neverrrrrr explică (pentru Marymary05):

Ai robocraft in pc?

| Marymary05 a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Am avut

| Neverrrrrr explică (pentru Marymary05):

,,Am avut''.Nu stiu daca ai avut sau nu, cu ultimele doua update in ultimele saptamani, cerintele de sistem au crescut foarte mult, nu cand era alpha cand,, ai jucat tu''.