| ggomule a întrebat:

Cat iau pe un iphone 5 uzat cu câteva zgarieturi la amanet?

5 răspunsuri:
| Anonimaams a răspuns:

Maxim 500 de lei, poate nici atat, unul nou este pe undeva pe la 1200 lei, macar incearca sa il vinzi pe un site gen olx sau nu stiu okazii, nu merita la amanet... E parerea mea, daca vrei poti sa te duci sa intrebi la un amanet cat iti da pe el, dar am vazut pe olx iph 5 utilizat si la 800 de lei... Deci nu merita la amanet.

| Marilenaalexandra a răspuns:

Pai,dacă e uzat nu cred că îl primește

| adrianbestboy98 a răspuns (pentru Anonimaams):

Poate tu ai vazut 5S nu 5 5-ul se vinde pe olx la maxim 4-5 milioane

| Anonimaams a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Nu stiu, dar oricum tot iei mai mult de pe olx decat pe la amanet

| Hamed134 a răspuns:

Depinde cât de uzat este.
Cred ca in 400-600 de lei ai putea să iei pe el.
Acum 3 ani am dat un iPhone4 la amanet era destul de zgâriat și mi-au dat 450 de lei pe el.