| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca as lua la amanet pe un Iphone 12 Pro max 256 GB, fara zgarieturi, baterie 86% macar 1000 de lei?

Răspuns Câştigător
| Anna120220 a răspuns:

Buna!
Avand in vedere ca telefonul e un model mai nou si zici nu are zgarieturi, da, cred ca ai putea lua 1000 de lei pe el, sau cel putin 900, din cate estimez eu.
Poti incerca sa vezi la unul sau chiar mai multe centre de amanet din jurul tau ca sa compari unde e oferta cea mai buna, nu pierzi nimic.
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| sammie a răspuns:

Da, poate si mai mult.