| Flaviu_Galpeanu_1990 a întrebat:

Caut si eu niste casti wireless, pentru pc, cu conectivitate type c, sau usb dar sa aiba si bluetooth si sa sune destul de bine. Bass, inalte, etc. Recomandari?

6 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Casti si bluetooth si usb nu am auzit
exista wireless cu receptor non-bluetooth, care e usb, si apoi exista adaptoare de la usb la usb type c, insa numai pe pc, combinatia asta nu o sa mearga pe telefoane pentru ca nu exista driverele aferente (cel putin nu cred, chiar nu am cum sa testez)

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca ne zici si de un buget, atunci mai discutam.

| Flaviu_Galpeanu_1990 explică (pentru Zuzu1991):

Exista si casti cu type c..de ex razer barracuda, care vine cu adaptor usb pentru pc...

| Flaviu_Galpeanu_1990 explică (pentru GabiDumitrescu):

Pana in 600

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Iti las site-ul de unde mi-am luat eu casti. Acolo gasesti mai multe modele, detalii dar si niste preturi accesibile.
https://www.gardianul.ro/electronice/cele-mai-bune-casti-wireless/